MÖBLER / Bord / Konsol 12088522
nr 1208 8522
Konsol
1800-tal. Längd: 56. Djup: 30 cm. Höjd: 45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:37:15
200 kr
250 kr